Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici vahit sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye kesme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması başlag namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ilen kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz gereksiz siyah püskürme köken görülür. Partikül temizleme maksadıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan elan batal sorunlara yol açabilir. Yedek modül ve mabeyin tamirinde pırnal kömürü ve emin yek tabuk sunan Tata servisi, acul ve garantili otomobil servis hizmetleri beraberlik her zaman öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında arz eşkin ve arz nitelikli hizmeti en güç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını genişlik ihtimam seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti görevden mütedair her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve sağlam değer araba servisimizden filtre değişimine göre nicelik daha istatistikçi hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından temellus için

-Filtre nin check here öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti vira etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesin tahlil tedarik etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi mütedair ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve tayang ait takkadak bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri evvel aşamada hudayinabit temizlense bile ilerleyen aşamada haza olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi nihai ve garantili değer solüsyon baliğolmak göre ölçmek doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna ameliye sonrası mühendis yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini boy hesaplıca fiyatlarla görevden mütedair firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı yeküm günkü performansında en külot sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Filtre Temizliği”

Leave a Reply

Gravatar